Dura-Bright® EVO Wheels

REVOLUCE V ÚDRŽBĚ KOL

Jedině patentovaná úprava povrchu DURA-BRIGHT Vám umožní udržet zrcadlový lesk pouhou vodou a mýdlem. S nástupem nové generace EVO Wheels se rapidně zvyšuje i odolnost vůči chemikáliím: úrovně pH rozšířeny od 5 až 9 na 2 až 12 a desetkrát vyšší odolnost vůči korozi.


 
 

Jelikož kola Alcoa Dura Bright mají upravený povrch, nikoliv lakovaný, nemůže dojít k otlučení, loupání, praskání laku ani ke korozi a nikdy nepotřebují leštění. Toto žádný jiný výrobce nemůže nabídnout. Dokonce po stovkách mytí a statisících ujetých kilometrů si kola Alcoa Dura-Bright zachovávají svůj původní třpyt.


Toto nemůžete říci o žádných lakovaných kolech, která se poškrábou, přirozeně korodují a provozem ztratí původní barvu (zežloutnou). Pouze kola Dura-Bright používají patentovaný způsob ochrany povrchu penetrací. Penetrační roztok pronikne do povrchu a stane se součástí kola. Toto a navíc pět let záruky na defekty materiálu a korozi mají pouze kola Alcoa.

Teď mohou Vaše kola perfektně vypadat bez vynaložené námahy nutně věnované kolům plechovým nebo hliníkovým. Tak ušetříte peníze a čas - a navíc se na cestě každý ohlédne za Vaším truckem, návěsem nebo autobusem.


 
 

I značně znečištěné kolo s úpravou Dura-Bright stačí opláchnout tlakovou vodou
a po omytí šamponem a opláchnutí je kolo opět zářivě čisté.

S vyšší pevností, jednoduchým čištěním a údržbou, získáte všechny výhody poskytované koly ALCOA včetně:

  • jedinečnost, nekompromisní kovanou pevnost
  • méně pokut za přeložení nákladu - více paliva
  • dokonalý odvod tepla prodlouží životnost pneu a brzd
  • 100% recyklovatelnost
  • široký výběr kol a doplňků