Výroba disků a přestavby kol

Některým uživatelům zemědělské, stavební a jiné mimosilniční techniky nevyhovují kola montovaná standardně na stroji. Potřebují např. zvýšit flotaci (travní stroje pro golf, výrobu travních koberců apod.), rozchod strojů (např. sjednocení šířky stopy traktoru a taženého postřikovače), snížení těžiště stroje pro vyšší stabilitu při práci po vrstevnici nebo snížit provozní náklady přechodem na jiný, levnější, rozměr pneumatiky při zachování parametrů nosnosti. Tyto a další požadavky umíme profesionálně vyřešit a přizpůsobit kola požadovaným vlastnostem uživatele. Již více než 10 let dodáváme kompletní kola i výrobcům zemědělské techniky v tuzemsku i zahraničí.


Pro uživatele zemědělské techniky jsme vždy připraveni najít technicky i cenově přijatelné řešení. Naše kola jezdí v řadě družstev, v agroslužbách, golfových klubech, firmách udržujících veřejnou zeleň. Samozřejmostí jsou i odborné opravy poškozených disků.


Pokud chcete kompletní kolo zdokonalit proti defektům, nabízíme opatření kola obvodovou výztuhou ramínka ráfku (lesní stroje a vyvážečky), ochranou ventilů proti vylomení (pro lesní stroje celouzavřené provedení), naplnění kola prostředky k okamžité opravě defektů (viz MULTI-SEAL) a totální ochranu proti defektům - vyplnění pneumatiky elastickou PUR pěnou.